Turystyka

Zajazd u Hermanów: obiekt idealny na kameralny pobyt na Szlaku Orlich Gniazd

Komfortowe pokoje jakie proponuje Zajazd u Hermanów zlokalizowany w okolicy zamku Olsztyn zachęcają osoby przemierzające Szlak Orlich Gniazd do przebywania dokładnie tutaj. Jura Krakowsko – Częstochowska już od dawna dobierana jest jako destynacja przez sporo rodaków.

Olsztyn w pobliżu Częstochowy jest miejscem najlepszym na piesze albo rowerowe wycieczki. zajazd Olsztyn oferuje pokoje dla 19 osób. Są to pokoje na poddaszu, gustownie urządzone. Wśród 7 pokoi gościnnych każdy jest zaaranżowany w innego rodzaju wybarwieniach. Dla gości udostępnione są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon i pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy albo czteroosobowe. Można więc zatrzymać się w nich samemu, z osobą bliską albo z całą rodziną. Dużym walorem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, ogródek i restauracja. W każdym z pokoi jest łazienka. Przyjezdni mogą także skorzystać z nieodpłatnego Internetu.

Przepiękna lokalizacja powoduje, że osoby, które chcą zwiedzić znajdujące się w pobliżu, średniowieczne zamki będą to mogły zrobić bez kłopotu. To również doskonały powód do planowania do tego miejsca podróży biznesowej, ponieważ po roboczym dniu pracy można odpocząć w otoczeniu natury. Jeżeli ktoś nie chce się zakwaterować w mieście, to Zajazd u Hermanów będzie idealnym rozwiązaniem. Szczegóły każdego przyjazdu ustalone są indywidualnie. Obecność przy zamku Olsztyn to idealna propozycja dla wielbicieli Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na ruiny zamku w Olsztynie, ale także na inne zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza wczasami prywatnymi można zdecydować się na wyjazd integracyjny, przyszykowanie przyjęcia urodzinowego albo przyszykowanie wesela, komunii, czy chrzcin. To także dobre miejsce pod kątem warunków do przygotowania konferencji lub spotkania służbowego. Wystarczy sprawdzić zdjęcia obiektu i przeczytać na witrynie podstawowe wiadomości, aby być zmotywowanym. W Olsztynie można spędzać doskonale czas, ciesząc się czarem zaprezentowanego obiektu.