Turystyka

Sprzęt oraz akcesoria do nurkowania od marki TUSA

Podstawowe zestawy do nurkowania, udostępnione w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie dobierać jednocześnie doświadczeni nurkowie, jak i osoby które zaczynają swoją przygodę. Każdy z takich zestawów jest opisany, wobec czego nikt nie powinien mieć trudności z wytypowaniem tego, czego wymaga. Każdy z takich zestawów zapewnia pełne pole spostrzegania pod wodą. Dostępne modele projektowane są w zgodzie z aktualnymi trendami. Znajdą się w nich takie innowacje jak: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór który zapobiega przedostaniu się do maski wody w czasie zanurzeń. Nad wyraz użyteczny jest także zawór oczyszczający.

Hipoalergiczny silikon z jakiego jest zrobiona maska nie wywołuje podrażnień na skórze. Silikon jest również tworzywem miękkim i nadającym się do elastycznego ułożenia, a więc dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący, ponieważ to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować dowolnie. Boczne szyby w maskach TUSA zaprojektowane są w ten sposób, by zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce gwarantują doskonałą widoczność a także to, że wszystko zobaczy się w naturalnych kolorach. Fajka oraz ustnik w kompletach również wykonane są z silikonu. Element taki wykonany jest na podstawie technik HyperDry Elite Dry Top.

Technika ta odpowiada za zachowanie suchości nawet w trakcie maksymalnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze natychmiastowo go zamyka i dzięki temu woda nie przedostaje się na zewnątrz. Wykonany anatomicznie ustnik zapewnia wysoki komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, zrobioną z miękkich materiałów. Rozbudowana technologia multi – flex daje gwarancję perfekcyjnego przystosowania. Wygodne kalosze z paskiem z silikonu są zapewnieniem udanego zanurkowania. Całość została zaprojektowana tak, by w czasie podróży zajmowała jak najmniej miejsca. Komplety TUSA najbardziej zaś znane są z tego, że są bardzo wydajne podczas nurkowania.

Opatentowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa korzystnie na napęd, wydajność i przenoszenie mocy. W sklepie można również zaopatrzyć się w zestaw maska fajka, by mieć wszystkie gadżety.