Turystyka

Jedna z wyjątkowo prestiżowych marek zegarków

Wysokogatunkowe wyroby Mennicy Polskiej takie jak Patek Philippe z Mennicy Rosenberg to oferta dla prawdziwych kolekcjonerów, którzy mają niemałe wymagania co do posiadania imponującej jakości wyrobów. Poszczególne modele zegarków Patek Philippe opisane są na witrynie internetowej. Można sprawdzić ich cenę a także to, jak wyglądają. Na takiej też podstawie można wnioskować, czy chce się je mieć w swoich zbiorach. Zegarki tej wywodzącej się ze Szwajcarii marki są prestiżowe i wyróżnia je spora ekskluzywność.

Jedna z najbardziej znanych w Szwajcarii manufaktur wydaje najbardziej wykwintne zegarki na świecie, łączące w sobie bogactwo, klasykę, a także najlepsze rzemiosło. Czasomierze takie kupuje się nie tylko w zgodzie z ich zastosowaniem, lecz głównie dla celów kolekcjonerskich. Są bardzo dobrą lokatą dla kapitału. Patek Philippe to marka będąca niezależną wobec dużych koncernów. Od ponad stu lat przedsiębiorstwo rodzinne wszystkie części wytwarza osobiście. Z tego powodu każdy wielbiciel niebanalnych i luksusowych czasomierzy z pewnością te szwajcarskie zegarki chce mieć we własnej kolekcji. Obejmuje ona ponad 200 modeli, co oznacza, że każdy ma okazję znaleźć w tym miejscu coś w swoim guście.

Design zegarków Patek Philippe określany jest jako tradycyjny. Materiał wykonania kopert oraz bransolet to żółte, białe i różowe złoto. Można także zdecydować się na modele zrobione z platyny. Od czasu do czasu producent wykorzystuje również stal szlachetną. Wyjątkowo znane kolekcje marki to Calatrava i Nautilus. Można je także wyszukać w Mennicy.

Kiedy kolekcjonerzy chcieliby się dowiedzieć więcej na temat wskazanych zegarków to mogą korzystać z rad pracowników. Wtedy bez wątpienia wytypują najlepszy model pod kątem designu oraz posiadanych preferencji. Ciekawy wygląd mają także kolekcje Complications i Grandes Complications. Posiadają one mechanizm z tourbillonem. Posiadają też: kalendarz wieczny, wskaźnik faz księżyca oraz funkcję czasu światowego. Z tego względu każdy klient mennicy odnajdzie coś oryginalnego.