Sport

Ergonomiczne rakiety do tenisa marki oraz do badmintona Yonex

Yonex Polska to dystrybutor japońskiej firmy Yonex na terenie naszego kraju. Marka ta proponuje niezawodny sprzęt oraz gadżety do tenisa i badmintona. Bogata oferta obejmuje między innymi profesjonalne rakiety do tenisa, czyli produkty sprawdzone i certyfikowane. Rozpoznawalnym na całym świecie wyrobem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględnia się innowacyjną technologię. Inna, autorska technologia to Power Cusion w butach sportowych. Isometric to technika która odpowiada za przede wszystkim za uzyskanie dużej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano poprzez wydłużanie strun poprzecznych, co zwiększa pole aktywnego trafienia.

Technika Power Cusion efektywnie pochłania energię uderzenia, jaka powstaje w wyniku opadania na boisko, transeferując następne posunięcia. Nic dziwnego, że na tyle nowoczesne rozwiązania cenione są przez sportowców z całego świata, a marka jest odpowiedzialna za sponsoring licznych znaczących eventów w świecie sportu. Szacuje się, że około 80% graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W sklepie www rodzimego dystrybutora katalog produktów jest szeroki i z tego względu jest podzielony na kategorie tematyczne. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W oddzielnych działach dostępne są bestsellery i nowości, co pozwoli szybciej zorientować się w produktach promocyjnych i nowych rozwiązaniach. Niezależnie od tego, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, bądź zawodowo, odnajdzie gadżety dopasowane do własnych zdolności i stylu gry. Kiedy zaś ktoś nie wie, na co się decydować, to może skorzystać z podpowiedzi obsługi klienta.

Wówczas nie będzie mieć wątpliwości odnośnie tego, iż dokonuje niewłaściwego zakupu. Na witrynie można nie tylko robić zakupy, ale dowiedzieć się, co nowego wydarzyło się w dyscyplinie badmintona i tenisa. To dla osób uprawiających określone sporty ma spore znaczenie.