Turystyka

Apartament Mechelinki – spokojna lokalizacja w urokliwej miejscowości w pobliżu Trójmiasta

Apartament Mechelinki to spokojna lokalizacja w urokliwej miejscowości w pobliżu Trójmiasta. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonująca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zarządzająca tym mieszkaniem. Z jej właścicielami można skontaktować się pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 i +48601991980. W mieszkaniu można idealnie spędzać czas wolny albo delegację.

Najważniejsze atuty, zachęcające do tego, aby zarezerwować tutaj miejsca to: nowoczesność, wygoda, pełne wyposażenie, pierwszorzędna lokalizacja, możliwość wynajmowania przez cały rok a także konkurencyjna cena.

Takie zalety składają się na to, że opcja zamieszkania jest atrakcyjna. Duże mieszkanie zmieści osiem osób. Metraż mieszkania to sto osiem metrów kwadratowych. Ogromnym walorem jest taras. Jego powierzchnia to 56 m2. W mieszkaniu jest udostępnione darmowe łącze internetowe, na co dużo przyjezdnych zwraca uwagę. Sprawnie działająca klimatyzacja wzmacnia komfort. Kuchnia jest świetnie wyposażona, co pozwala swobodnie gotować i poczuć się jak we własnym domu.

Dobre wrażenie wywołuje na dodatek unowocześniona łazienka. Pobyt wynosi osiemset złotych na dzień, co jest korzystne, patrząc na standardy mieszkania. Goście apartamentu Mechelinki mają do dyspozycji miejsce postojowe, w bezpiecznym garażu zamkniętym na pilota.

Można także skorzystać ze schowka na rowery. Znaczy to, że meldując się w apartamencie Mechelinki można spędzić czas bezpośrednio w ten sposób jak zaplanowano i nie poczuć się skrępowanym. Nie we wszystkich hotelach i domach wypoczynkowych jest to zapewnione. Apartament można zarezerwować w nieskomplikowany sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na stronie.

Kontakt z właścicielami też można nawiązać szybko. Lokal z 3 sypialniami przeznaczony jest turystom, którym kameralna atmosfera nie pozostaje czymś obojętnym. I to zyskają.